Prosinec 2013

Bytové Vánoce, vánoční večírky a podpantofláctví

19. prosince 2013 v 15:21 | The eternal sattva |  Everyday life an ordinary Sattva
Měla bych být v práci, ale nejsem. Připadám si jako v těch super dobách, kdy jsem polovinu střední školy strávila za školou. Paráda.

Včera jsme na bytě "slavili" vánoce. S nostalgickou vzpomínkou na ty loňské, kdy opitý K. s cylindrem na hlavě "vypůjčil" (ne, my nekrademe!) stromeček u prodejců od červeného kostela :D, kdy jsme našli v kumbále vše potřebné pro stromeček včetně přesně sedícího stojanu (och, náš kouzelný kumbál), kdy jsme si koupili vzájemně dárky, sežrali sedm vlastnoručně dělaných pizz, slušně se oblékli a dekadentně se opili na skleněnce :D Ach to byly časy :) Letos se to moc nevyvedlo. Na dárky jsme se tak trochu vyprdli, stromeček nikdo neukradl, tak jsem musela vytvořit aspoň trochu té vánoční nálady já...


Večer jsme šli aspoň na pivo. Bez P. protože ten se teď nebaví s klukama. Tak jsme šli v pěti, nedekadentně se opili, pobavili, zničili životní ideu o pravé lásce slečně A., šli domů a tančili na Beatles do 4 do rána. A přesto to bylo fain. Hlavně to ráno, kdy absolutně všichni zaspali a všem bylo zle :D kromě mě :D

Další super akcí byl firemní vánoční večírek. Brutální raut, zjištění kolik kancelářských krys máme, čokoládová fontána, Dejvovo karaoke, ohňostoj atd. Prostě ve velkém stylu. Bylo to super. A byl to večer plný perel.

Radek: "Libore, ona je s tebou jenom protože já jsem ji nechtěl!!! A vůbec, ruce pryč od ní, ona po tobě chce jenom dítě!!!" (bylo to vtipné hlavně protože to řval šíleně nahlas a všichni na mě přitom koukali :D)
Opět Radek: "Dejve, můžu ti olíznout ucho?"
Já, můj drahý a Standa opření o piáno stojící vedle tanečního parketu: "Stando, běž pryč, vždycky jsem si přála mít sex na klavíru..."
Lesbička Zdenička: "Miláčku a víš, že se mi líbíš? Nechceš se se mnou vytratit na záchod?"
U čokoládové fontány: "Libore! Libore! Tohle chci k vánocům!!!" Než jsem to dořekla, začali fontánu vypínat a rozdělávat. "Jéééé, Libore, ty mi ji rovnou necháváš zabalit?" :D
Já: "Standa tančí na diskotéce. Mirka: "Taky ti to trhá srdce, vidět punkáče na diskotéce?"
Standa: "Libor zásadně netančí." Libor: "Nikdy, fakt nikdy!" O dvacet minut později: "Stando! Libor se mnou tančil!" Standa: "Sakra, nejlepší část vánočního večírku a já to neviděl!!! To už se taky nemusí opakovat!"
Dejv: "Tamhleta, koukej, ta je krásná!" Já: "Mám zahájit HIMYM taktiku Už se znáš s Dejvem?" :D

Když se k tomu tančení ještě vrátím... víte já nesnáším diskotéky. Tak jsem se jí snažila vyhnout i tam. A tak jsme se šli projít na druhý konec pivovaru, k druhému parketu. A když jsme slyšela nirvánu, okamžitě jsem byla na parketě. Já, Miška a Ondra ze skladu. Nenutila jsem Libora tančit. Chvíli na nás koukal, společně s Miščiným mužem a pak za mnou přišel a tančil se mnou. Dobrovolně. Na jednu z mých nejoblíbenějších písniček. Sweet home Alabama. Bylo to kouzelné. Stejně jako další Smoke on the water. Stejně jako to, když pak ukradl ze stromečku srdíčkovou baňku a dal mi ji. A úplně nejvíc kouzelné bylo, když jsme kolem 4 ráno přišli domů, padli do peřin, on na mě chvíli koukal a pak povídá: "Musel jsem jít za tebou. Byla jsi dokonalá. Musím s tebou jít na nějaký koncert. Jak jsi tančila a házela těma vlasama a smála se u toho, strašně ti to slušelo a bylo vidět, že jsi ve svém živlu... v tu chvíli, když jsem tě tam uviděl, jsem se do tebe podruhé zamiloval..." :)


Bylo to prostě super :) Brala bych takovou party každý měsíc :D

A tak vůbec je teď všechno docela fain. I když nic nedělám, nic nestíhám a věčně tvrdnu v práci. Zamilovala jsem si ty lidi tam. Konečně taky někam patřím. Nejvíc Dejva, i když on pořád tvrdí, že ho nemám ráda. Ale jednou budem určitě vzpomínat na to, jak jsme mu hledali ženu. :D
"Dejve, a co támhleta brigádnice?" "Hmm...ta je na mě moc hubená. Ale jako je fakt pěkná no." "Tyjo, ta je ale fakt pěkná." "Tak musí být pěkná, když jsem mu ji vybrala já, ne?!"

Dost mě taky poslední dobou pobavil telefonní hovor rodičům:
"Že se taky jednou ozveš! Ty v tom Brně někoho máš, že?! Že už vůbec nejezdíš domů." "No mám no." (A v pozadí se ozve hlas mého tatínka, vtipálka.) "A je starší než já? Nebo mu můžu tykat?" :D Už si o mě myslí jen to nejhorší :D

Mezitím vším jsme taky stihli jet k slečně M. na chatu pod lysou horu. Docela sranda. V místní hospodě jsme jí dělali neskutečnou ostudu hlasitým vyprávěním našich sexuálních historek z historie bytu :D Zpívali jsme, pili a tančili. Nejen na chatě ale i v autě po cestě zpáty do Brna :D (H., nespi když řídíš!!! Musíme ho nějak probrat. My ti zazpíváme! A když už jsme u toho, tak vymyslíme i nějakou taneční choreografii :D - představte si tři tančící lidi na zadní sedačce malého auta během cesty po české dálnici :D)
Dobrá byla taky chvíle, kdy na sračku opilá slečna M. oznámila blondýně, že z K. dělá totálního podpantofláka :D což je pravda (včera jsme mu promlouvali do duše, že z něj ta holka dělá totálního debila a podpantofláka, je hysterická, řeší pičoviny a chová se jakoby jí bylo 16, no a zatím to vypadá na rozchod :D upřímně nebyl by to první rozchod, který jsem způsobila :D)

Prostě a jednoduše se rozhodně za poslední týdny nenudím. Tak vám přeju ať se taky nenudíte, ať prožijete co nejméně hektické vánoce plné dobrého jídla (už se těším na své kóma z bramborového salátu :D) a taky samozřejmě šťastný nový rok, který bude jistě nejvíc skvělý a úžasný :)