Seznamovací weekend :)

4. listopadu 2013 v 11:31 | The eternal sattva |  Everyday life an ordinary Sattva
Viděli jsme se každý den. I když nebyl čas, přijel za mnou aspoň na půlhoďku, než jel na noční.

Je úžasný :)

:)
:)
:)

Dneska jsem měla neoficiální seznámení s jeho bratrem :D Neřekli jsme si ani slovo, odehrálo se to zcela klasicky... aneb moje sestra není jedinný sourozenec, který vletí do pokoje v nejlepším a bez klepání :D Yeah... Bohužel jsem si nevšimla jak vypadá :D zato jeho výbuch smíchu za dveřmi si budu pamatovat stále :D

Jsem zvědavá, jak dlouho to ututláme v práci :D zatím se daří asi jen proto, že se nám míjely směny... a začíná to tam být docela zábavné :)


Je zvláštní, jak se vám člověk, kterého vlastně znáte asi týden, zaryje pod kůži :) Představila jsem ho na bytě. Většině, kromě mého ex :D ehm... Připadala jsem si přitom, jakobych ho představovala doma rodičům :D aneb asi už jsou tady fakt jako moje druhá rodina :)

A víkend byl úžasný :) Pustil mi nějaký horor o tom, jak nějaké holky prolízaly neznámé jeskyně. A pak mě do jedněch takových vzal :D Nebyly neznámé, to je mi jasné :D ale bylo to fakt drsné. Vezl mě autem někam totálně doprčic a nechtěl mi říct kam jedeme, ani co má v batohu. Když mě pak dovedl ke vstupu do jeskyně a z batohu vytáhl takovou tu velkou svítilnu a záložní baterku, měla jsem radost jak malé dítě. A že to nebyla žádná malá jeskyně, na takové blbosti mě užije :) Bomba.
Nakonec jsme se ten večer dostali ještě na Macochu a na opustěném velkém parkovišti si usmyslel, že mě o půlnoci bude učit řídit. Byla jsem vážně "nadšená" :D Ale nakonec to byla docela sranda. Jen ti co stáli u posledního přítomného auta si museli myslet, že jsme pěkně sfetovaní, když o půlnoci jezdíme pořád dokola po parkovišti :D Nevím, jestli nám to pak opláceli, nebo se někdo z nich taky učil řídit, každopádně když jsme zaparkovali a jali se dělat nějaké ty sprosťárny, neustále jezdili kolem nás :D Houpající se auto zaparkované v noci uprostřed parkoviště a ještě se zamlženými okny... :D vážně nenápadné jak sviňa :D A tak mi pak řekl, že jsme pokřtili jeho auto :D což mě docela potěšilo :D a jeli jsme domů :) ... a další dva dny nevylezli z postele :)

Brala bych takový nekončící víkend... Na takové blbosti jako je chození do práce už jsem stará :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Daredaredevil | Web | 13. listopadu 2013 v 12:30 | Reagovat

A co dál? Čekám na to jako na sníh! :-)

2 the-eternal-sattva | Web | 13. listopadu 2013 v 15:21 | Reagovat

:D hej ted jsi mě pobavila :) dál je to samozřejmě jako pokračující pohádka :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama