Listopad 2013

Zas a znova :D

22. listopadu 2013 v 10:06 | The eternal sattva |  Everyday life an ordinary Sattva
Protože...


... není nic lepšího než v tomhle počasí zalézt ve dvou pod peřinu a předstírat, že se koukáte na film :D
... je hrozně milé, když vám někdo přinese každé ráno do postele kakao :)
... je děsivé i hezké zároveň, když vás někdo zahrne do svých plánů na příštích pár let :D
... je super, když většina vašich chyb v práci (pokud je objeví správní lidé :D) je omluvena slovy "no jó, čerstvě zamilovaná" :D

...a protože, prostě proto! :)

Vaše zamilová Já :)


My dva nenažraní anorektici :)

13. listopadu 2013 v 15:52 | The eternal sattva |  Everyday life an ordinary Sattva
Už týden jsem nebyla na bytě :D proto pardóóón DareDareDevil, že neinformuji o vývoji situace :) Teda... byla jsem tam jednou, asi hodinu, pro věci. Chvíli předtím zrovna přišli mí spolubydlové z nějakého toho piva, seděli u nás v pokoji a měli skvělou náladu. Sesypali jsme se všichni na jednu postel, H. (který pár vteřin předtím vítězoslavně běhal po bytě s ukořistěnou podprsenkou slečny M :D a momentálně ji měl na sobě) mě objal kolem ramen a povídá: "Ty tady ještě bydlíš?!" Pak mě podrbal ve vlasech a říká: "Ne, sranda. No tak povídej přeháněj!" :D Bylo to úplně milé. Je fain, když máte kamarády, kteří s vámi sdílí radost :)

Byli jsme pouštět draky. Vyráběli jsme je celou sobotu. (Když na návodu na blogu bude mít někdo napsané, že to vyráběl dva dny, nesmějte se a věřte mu. Taky jsme se smáli. Přešlo nás to. :D) A pak jsme jeli, s kámošem z práce a jeho slečnou. Bylo to super :) Už jste někdy pouštěli draka na rybářském prutu? :D Nejvíc nejlepší :D


A kromě včerejšího výletu na Špilas plného objímání při výhledech na město, se většinou umořeni prací schováme u něj v pokoji :) Hlavně když máme odpolední. Spíme dlouho, válíme se, pak se přežerem a jdeme do práce. A večer se přežerem
znova :D Jsme docela vtipný pár, řekla bych. Dva nenažraní anorektici :D Jeho máma pracuje jako kuchařka na základce ve školní jídelně. Časy, kdy jsem na to nadávala jsou pryč. Není nad to přijít z odpolední v 11 večer a moct si vybrat ze dvou teplých jídel. Ne jako na bytě, přijít a zjistit, že v ledničce nemáte nic k jídlu :D Nikdo se o mě takhle nestaral tak od 17ti, kdy jsem se odstěhovala od našich k Letadlu :D A každé ráno mi k snídani dělá kakao :)

V práci je to docela vtipné. Občas jeden za druhým zajdeme, když máme chvíli čas, ale z ojíždění a oblizování někoho na veřejnosti už jsem vážně vyrostla. V práci jsme si zatím nedali ani pusu. Jen jednou, po odpolední, před prací, když jsme čekali na kámoše a skoro všichni už byli pryč. Trochu jsme se škádlili a když mi dal pusu ozvalo se jenom: "Hééééj, já zas nic nevím!" :D Hanka, která s náma jezdí autem do práce, si zase stěžovala, že se jí všechny drbny ptají "jestli spolu teda jako chodíme, nebo co jako." :D A všichni jeho kamarádi za ním chodí a ptají se ho a on se vždycky jenom tak usměje, že je to každému jasné :)


A tak jsem zvědavá jak se to bude vyvíjet. Je to jiné než dřív. Možná je zamilovanost v dospělosti prostě jen jiná. A nebo mě to ještě úplně nestáhlo. Připadám si trochu jako v bublině. Ve vákuu. Všechno jde nějak mimo mě.
Ale je mi s ním skvěle. A když vedle mě leží, kouká na mě těma svýma šílenýma očima, pak mi chytí hlavu do dlaní a řekne: "Já jsem tak rád, že tě z té školy vykopli a že jsi skočila zpátky v práci." :D :D :D Tak nevíte jestli ho máte zabít nebo milovat :D

Seznamovací weekend :)

4. listopadu 2013 v 11:31 | The eternal sattva |  Everyday life an ordinary Sattva
Viděli jsme se každý den. I když nebyl čas, přijel za mnou aspoň na půlhoďku, než jel na noční.

Je úžasný :)

:)
:)
:)

Dneska jsem měla neoficiální seznámení s jeho bratrem :D Neřekli jsme si ani slovo, odehrálo se to zcela klasicky... aneb moje sestra není jedinný sourozenec, který vletí do pokoje v nejlepším a bez klepání :D Yeah... Bohužel jsem si nevšimla jak vypadá :D zato jeho výbuch smíchu za dveřmi si budu pamatovat stále :D

Jsem zvědavá, jak dlouho to ututláme v práci :D zatím se daří asi jen proto, že se nám míjely směny... a začíná to tam být docela zábavné :)


Je zvláštní, jak se vám člověk, kterého vlastně znáte asi týden, zaryje pod kůži :) Představila jsem ho na bytě. Většině, kromě mého ex :D ehm... Připadala jsem si přitom, jakobych ho představovala doma rodičům :D aneb asi už jsou tady fakt jako moje druhá rodina :)

A víkend byl úžasný :) Pustil mi nějaký horor o tom, jak nějaké holky prolízaly neznámé jeskyně. A pak mě do jedněch takových vzal :D Nebyly neznámé, to je mi jasné :D ale bylo to fakt drsné. Vezl mě autem někam totálně doprčic a nechtěl mi říct kam jedeme, ani co má v batohu. Když mě pak dovedl ke vstupu do jeskyně a z batohu vytáhl takovou tu velkou svítilnu a záložní baterku, měla jsem radost jak malé dítě. A že to nebyla žádná malá jeskyně, na takové blbosti mě užije :) Bomba.
Nakonec jsme se ten večer dostali ještě na Macochu a na opustěném velkém parkovišti si usmyslel, že mě o půlnoci bude učit řídit. Byla jsem vážně "nadšená" :D Ale nakonec to byla docela sranda. Jen ti co stáli u posledního přítomného auta si museli myslet, že jsme pěkně sfetovaní, když o půlnoci jezdíme pořád dokola po parkovišti :D Nevím, jestli nám to pak opláceli, nebo se někdo z nich taky učil řídit, každopádně když jsme zaparkovali a jali se dělat nějaké ty sprosťárny, neustále jezdili kolem nás :D Houpající se auto zaparkované v noci uprostřed parkoviště a ještě se zamlženými okny... :D vážně nenápadné jak sviňa :D A tak mi pak řekl, že jsme pokřtili jeho auto :D což mě docela potěšilo :D a jeli jsme domů :) ... a další dva dny nevylezli z postele :)

Brala bych takový nekončící víkend... Na takové blbosti jako je chození do práce už jsem stará :D