Kolaudačka slečny M.

16. července 2013 v 17:26 | The eternal sattva |  Everyday life an ordinary Sattva
Krize na bytě se prohlubuje. Naštěstí tu náš největší nerv a puntičkář celý červenec není, jinak by jistě našemu milému K. už rozbil hubu. Jak jsme zjistili, náš milý K. dluží přes 45 tisíc. Něco přes 20 z toho nám. Nejhorší věc na světě je řešit peníze s rodinou a kamarády. Vztahy dostávají zabrat.
Slečna A. se zatím nevyjadřuje, ale všechny věci řeší přes nás, protože K. za ni měl zaplatit půlku nájmu z peněz, které jí dlužil. Místo toho, aby zaplatil, odjel na soustředění s divadlem a prachy prochlastal. Zaplatili jsme nájem tedy za K. i tu půlku za slečnu A. Poskládali jsme se na to z našich posledních drobných, aby nás nevyhodili z nového bytu hned první měsíc.

Když jsem byla ještě doma a všechno se řešilo přes telefony a fb, byla jsem nasraná jako prase. Ale pak se na to dívám z druhé strany a čím dál víc je mi to prostě jedno. Nemyslím, že naše peníze, které jsme mu posílali na nájem utratil schválně. Prostě je jen... pitomý. Jak se říká "finančně negramotný."
Po příjezdu do Brna jsme byli dohodnutí, že si s ním sedneme, seřveme ho, zeptáme se zda bude mít vůbec nějakou výplatu a na peníze které nám dluží sepíšeme směnku. Nic z toho se nestalo, protože slečna M. nám v bytě zorganizovala kolaudačku :D Divoká párty, ženy víno zpěv...a kytara samozřejmě. A K. sám zavřený v pokoji. Nikdo s ním neměl náladu mluvit. Ani H. a to už je co říct u takového flegmatika. Když jsme se opili, i to padlo. Alespoň u nás holek. Já a slečna M. jsme ho pozvali do víru party, koply s ním pár panáků a snažily se ho rozveselit. Na palčivé téma radši nikdo myšlenky nezaváděl. Jen H. pořád mlčel. Když se ho K. ptal, jestli mu dá cigaretu, musel se ptát pětkrát než se na něj vůbec podíval.


A alkoholu přibývalo, následovala soutěž ve sjezdu bytu na terénním kole. A pak se ztratil kamarád a kamarádka slečny M. On prý ji miluje celou dobu co spolu chodili na výšku. Ona nic. A teď, den před promocí, zneuctili náš balkon. Všichni jejich společní kamarádi prý nalepení na okno u balkonu, které vede z pokoje. Voajéééři :D ...prý...
Máme totiž dva balkóny, víte. A na tom druhém, na opačné straně bytu směrem do setmělé křižovatky jsme seděli já a K. spolu pod peřinou. "Co blondýna? Už jela domů?" "Hej...má praxi.... Povedala, že keď ste tu byly samy, bála sa ťa... Bála sa že se zobudí v noci a uvidí nad sebou len nož a dready... :D" ... pak následovala série vět typu... "Nieusměvaj sa na mňa tak." a "Bože! Ty tvoje oči!" a několik prostých "Nie..." bez významu. Víte jak se to říká: zakázané ovoce nejlíp chutná. O to víc zakázané, že jsou teď na něj všichni naštvaní.

V nejlepším vletěla na balkon slečna M. "Heeeeej... já jsem vám chtěla říct, co se děje NOVÉHO na druhém balkoně a vy... Hej... Tohle už není nové, už jste trapní..." :D Miluju ji.

Nevím, co na něm vidím. Prostě se to tak nějak... děje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jenny | Web | 17. července 2013 v 11:36 | Reagovat

Drahá, doufám, že když už ho máš tak V HRSTI, vytřískáš z něho ty prachy :D

2 Daredaredevil | Web | 17. července 2013 v 19:43 | Reagovat

Uplně si K. představuju, naprosto neodolatelnej, nespoutanej a... to je průšvih :-) :-)
Každopádně byt jste pořádně pokřtili :-D Teď si říkám, jestli mi to nebude chybět ;-)

3 the-eternal-sattva | Web | 18. července 2013 v 18:35 | Reagovat

Je to docela dobrý pocit :D mít někoho jako hračku :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama