... poněkud k pláči

10. června 2013 v 19:06 | The eternal sattva |  Everyday life an ordinary Sattva
Můj studijní život zdá se být poněkud k pláči. Z mých 8mi předmětů, když nepočítám experiment, už mám 4 tak nějak v hajzlu. Už mi to přijde i docela vtipné. Dnešní neúspěch to poněkud zabil a prokrastinace se zdá být tím nejlépe v životě využitelným časem. Když už ani tři dny v kuse sedět u stolu a učit se nepomáhá... bla bla bla... Ale vážně, nejmíň poslední rok jsem nevstávala tak brzo jako tohle zkouškové. Od pěti sedím v naší nonstop studovně v CPSce a učím se. Většinou tam v tu dobu jsou jen dva typy lid (haha, občas jen dva lidi) a to buď ti, kteří teprve odcházejí, když já přicházím (předpokládám medici, jaký jiný blázen by se taky učil celou noc) a nebo... ten chlapec co je tam prostě vždycky. Podle mě tam bydlí. Což není tak špatný nápad. Když vás někdo vyhodí z bytu, myslím že je to dost dobré řešení. Sednete si za počítač, nad knížkou si zdřímnete, děláte že se učíte, zuby si taky máte kde vyčistit :D Možná je to erasmák a nevyšel mu pobyt :D kdo ví.

Takže...ehm...
Bože, pošli mi ještě 9 kreditů, odkudkoli :D
Edit 11.6. - Bože díky! Ještě 5 a budeme si kvit! :D

Všechny moje peníze padly na nový byt. Na pračku, ledničku, zálohu, kauci, dva nájmy ... léto bude smutné. Fakt smutné. A při učení mám neobvykle velkou spotřebu jídla. Jídlo totiž = přestávka na seriál :D tím se to vysvětluje... Takže, tak nějak krachuju :D A jak mi řekli doma, bude hůř :D Asi mám ten optimismus v rodině :) jojo...


Vyjímečně to bude článek, který nebude o chlapech, protože tahle oblast je v mém životě momentálně úplně nejvíc k pláči :D Jsem upřímně v hloubi duše docela zoufalá z určitých svých debilních rozhodnutí :D A debilní rozhodnutí přicházejí vždy v doprovodu alkoholu. Nemůžu se rozhodnout, jestli mi to pití stojí za to :D Ale stejně je to jedno, co se stalo se nevrátí a já se budu asi fakt radši kurva učit :D Protože po studentském životě plném úžasných dnů nicnedělání, pití od dopoledne, společného vaření oběda o půl osmé večer a těch ostatních skvělých zážitcích už následuje jen a pouze práce a smrt.

Hawk! :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama