Nejsem z kamene

12. května 2013 v 20:54 | The eternal sattva |  Everyday life an ordinary Sattva
Proč si sakra všichni myslí, že jsem z kamene!!! Nikdo se neohlíží na to, co cítím já. Já jsem tady za tu drsňačku, která nevěří na lásku a umí mít vztahy jen o sexu. Řeknu vám tajemství - žádná žena to neumí, a pokud říká, že ano, tak lže. (Teď samozřejmě nemluvím o sexu na jednu noc.)
Kolem slečny A. se tady chodí po špičkách, protože je do K. platonicky zamilovaná a totálně nešťastná z toho, že má teď (asi, sám ještě neví) holku. Přitom má sama přítele. Pořád se K. ptá, jestli teď, když je zadaný budou pořád "brácha a ségra" na bytě. A já jsem mu řekla všechny ty hezké věci, jak je to milé když je někdo zamilovaný, jak jim to přeju a že to určitě vyjde. A přitom uvnitř mojí hlavy stojí mé zlé já, s rozcuchanými vlasy, kruhy pod očima a s nenávistným pohledem ječí "néééééééééééééééééééééé" :D


Asi by mě to sralo víc, hlavně proto, že je to poslední víkend na hodně dlouho, kdy jsme spolu sami na bytě. Ale nesere, protože mám brutální chřipku. Přivezla jsem si ji z kalby v Olomouci. Myslela jsem si, že až budu na bytě poprvé objímat záchod, bude to z chlastu. Nebylo... Zkurvená chřipka!
A K. je zase tak nechutně milý, že si říkám, že se do něj vážně nejde nezamilovat. Když viděl, jak úchvatně vypadám, s opuchlýma očima, nosem odřeným od kapesníků a rudým obličejem, uvařil vývar. Když jsem mu řekla, že mi kluci v Olomouci vytáhli dvě klíšťata, začal se mi něžně prohrabovat ve vlasech, jestli ještě nějaké nemám... jak opička :D A pak se zavřel do pokoje a psal si s blonckou tak do čtyř do rána...
A já nadopovaná práškama, s kotlem čaje, hromadou kapesníků, posilněná vývarem jenom sedím pod peřinou a místo učení na zítřejší dvě zkoušky jenom myslím na jeho úžasně bledé svlečené tělo... Ach jo... :-/ :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jenny | Web | 13. května 2013 v 21:44 | Reagovat

Achjo, já to věděla :D Drž se, sestro! A kurýruj se ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama