I'm a creep... aneb Jak se maximálně dojebat před zkouškovým

18. května 2013 v 18:54 | The eternal sattva |  Everyday life an ordinary Sattva
Byla středa, když jsme společně s H. a slečnou M. naklusali na onu zapovězenou fakultu, jejíž část údajně zbourali, protože vyvětrat už to nešlo :D aneb k informatikům. K. tam měl přemiéru s divadlem. Lídí hafo, nedalo se tam ani dýchat. Ale bylo to skvostné. Většinou jsem strašně kritická k adaptacím na knihy, které jsem četla, ať už filmovým nebo divadelním. Tentokrát jsem byla uchvácena :) Musí být šílené vést a zorganizovat takový projekt. Fakt klobouk dolů.

Pán Much je dost dobrá a děsivá knížka. Divadlo bylo co se týče děje trochu jiné, ale o nic horší. Ačkoli K. neměl takovou velkou roli, jako minulý semestr, i tak byl dokonalý :D Po zhlédnutí jeho dětské role bych ho nejradši sežrala, ovšem trochu jinak než doteď :D Určitě bych mu po tomhle hereckém výkonu netipla téměř pětadvacet let :D :D :D
A tak celkově... dokonalá hudba, docela pěkný hlavní hrdina, který se hned v první scéně svléká :D Brutální scény plné šamanského tance, scéna se Simonovým epileptickým záchvatem byla naprosto boží, oděná do té temné červené barvy světla... A pak už jen samé vraždy a kanibalismus :D A na konci Honza :D který měl vypadat jako kapitán ponorky....vypadal trochu jako z klipu Michela Jacksona, ale co už :D

Následovala kalba s divadelníkama. Trocha zpěvu, odchod slečny M. která musí do pondělí dopsat bakalářku a H. který musel ráno do práce. Následovalo pár panáků. A pak ten pohled. Nahnul se ke mě a zašeptal: "Prosímtě, slib mi, že budeme slušní... já už nechci být hajzl." S hlavou plnou tequilly jsem nemohla jinak, než zavrtět hlavou a usmát se. "Víš, že tohle ti já nemůžu slíbit."
Následovalo pár vypalovaček na kytaru, pár rozhovorů se stejně opilými lidmi :D a hromada dalších panáků. Pak přiběhl znova, v očích mu svítilo, do ruky mi podal moji tašku. "Jdeme." Před vchodem stála na cigaretce skupinka lidí. "Kampak utíkáš K.!!!" "Bude sex!" :D zaječel do ticha té tmavé ulice a běželi jsme pryč v záchvatu smíchu :D

Při pohledu na telefonní budku jsme měli oba jasno. Bože...fakt neexistuje moc věcí srovnatelných se sexem :)
Cesta domů nám trvala asi hodinu a půl...minimálně. Měli jsme asi další tři takové zastávky. A mezitím sáhodlouhé rozhovory o životě, smrti, lásce, zamilovanosti, sexu a o tom, že by se sex a láska měly brát jako úplně odlišné věci. Neustále mi mezi rozepínáním kalhot říkal, že by mě nejradši "prieťahol"...a pak si ty kalhoty zase nandal a začal řvát: "Co to kurva dělám! Proč nemůžu být jednou věrný!"
Nevím, ani zastávka na kapotě něčího auta, ani na lavičce, ani na zahrádce nějaké hospody mu na to nejspíš neposkytla odpověď.


Pak jsme si vyjasnili naše čistě sexuální "něco" co nebudeme nazývat vztahem :D
Povídali jsme si o tom, jaké to doteď bylo super. Myslím, že jsem mu trochu zvedla sebevědomí... a on mě vlastně taky. To je skvělé na tom, když je to jen kamarád a nemusíte se před ním přetvařovat a dělat lepší, než ve skutečnosti jste. Řekne vám upřímně všechno, co chcete vědět.
Byl tak vtipný...a já ho tak moc chtěla mít ve své vlastní posteli.

A to se taky stalo. Myslela jsem si, že jsme všechny ty kecy kolem hodili za hlavu. Bylo to skvělé. Do určité doby....
Ještě nikdy jsem nezažila tak protichůdný sex....tak skvělý a zároveň tak hrozný.
V půlce se prostě zvedl. Chytil mě za ramena, dal mi pusu na čelo, chvíli se mi díval do očí a pak řekl: "Promiň já...já nemůžu.... Ona je tak hodná....ona je panna!"
Sebral všechny svoje věci a nahý prostě....utekl.

Zůstala jsem jak opařená. To, že svádím a š*kám čerstvě zadaného zamilovaného kluka je jedna věc. Začali jsme si spolu dřív, než se to stalo. Ale to, že někomu seberu iluze o světe, je i na mě moc. Co přinutí holku, která není věřící, není nijak extrémně ošklivá ani nemá žádnou extrémní vadu, kterou by chlapy odpuzovala, aby byla ještě ve dvacetičtyřech letech panna!!! Proboha.
Na jednu stranu si říkám, že právě proto on není to pravé pro ni. Je to takový malý hajzlík. Ale na druhou stranu možná právě hledá něco, co by ho přinutilo takovým nebýt.
Připadala jsem si jako totální piča. Proč ho proboha nemůžu nechat být?! Jsem fakt hnusná a hrozná. Ubližuju lidem a kazím jejich ideály. Je mi ze mě zle.

Ve skutečnosti jde o to, že mu prostě ze srdce závidím. Chci být zase zamilovaná. Bože! Strašně moc to chci.


Ráno jsem se probrala s neskutečnou kocovinou a opravdu smutným pocitem ze sebe sama. Vždycky dostanu co chci, ale nikdy neřeším jaké důsledky to může mít pro toho druhého. Jsem zlá.
Spala jsem jako na hrášku...všude po mojí posteli byly korálky z jeho přetrhnutého náramku. Chvíli na to přijel z dvoudenního výzkumu můj "spolubydlící"... "To ses včera po tom divadle tak ožrala, že ses svlíkala už na chodbě?" Totálně jsem vytřeštila oči. "No...máš tam triko a svetr." "Jo...to asi jak jsem šla prát."
Asi by to nevypadalo tak debilně, kdyby tam nebylo i tričko mého milého K.

Asi jsme byli fakt hodně na sračky.
Vzpomínám si, že jsme leželi uprostřed hlavní cesty na Veveří a.....neptejte se co jsme dělali :D

Chlast je zlo. Je jako já.
K. odjel na první návštěvu za svou novou milou a já se cítím fakt pod psa.
Strašně bych se sebou chtěla něco dělat, jenže nevím co... A ta písnička... ta je fakt o mě..... I'm a creep, I'm a weirdo....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Killi | Web | 20. května 2013 v 20:24 | Reagovat

Díky Bohu, že jsi nepřestala psát, a díky tobě za tu nálož článků a za to, že ses ozvala. :D A za to, že čteš ty moje zamilované kecy. :D

A jako, co jsem nepochopila, proč vy dva nejste spolu? Vždyť je to úplně proti přírodě.
Slečna panna ať si počká na toho pravého, čekala už takovou dobu, ještě vydrží. :D Mám pocit, že k sobě s K. patříte, nebo je to minimálně další level ve tvé cestě za dokonalým chlapem pro tvůj život. :D :) S letadlem sis prožila spoustu hrozných věcí, s P. jsi mi přišla spokojená, ale úplně šťastná ne. :) Z tvého psaná mi přijde, že s K. bys šťastná byla. A od štěstí se neutíká, to je zločin! :D
Směj se a uč se prosimtě, mnohem radši čtu, na jakých místech šukáš, než to fňukání, že už tě určitě vyhodí ze školy, trubkooo. :D :-*

2 the-eternal-sattva | Web | 20. května 2013 v 20:35 | Reagovat

:D už dlouho mi nic tak nezvedlo náladu jako tvůj komentář :)

3 Hann | 28. května 2013 v 12:30 | Reagovat

Vztahy nejsou jen o hledání dokonalosti. Má-li rád jinou tak má. No a co, že je to panna. Od něj není správné má-li ji rád jak tvrdí tahat se s jinou holkou. Měl by si to asi vyjasnit sám v sobě, než někomu pak ubližovat. Děláme-li špatnost vrátí se nám v budoucnu zase je špatnost.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama