Květen 2013

Přestěhováno

1. května 2013 v 21:34 | The eternal sattva |  Everyday life an ordinary Sattva
Tak máme přestěhováno. Docela jsme se u toho pohádali. Pokoj se zdá nezvykle velký, když máme každý postel na jedné straně. Líbí se mi to. A ještě víc se mi líbí, že zítra odjíždí pryč.

Byla jsem hrozně trapná a napsala K. smsku. Byla jsem opilá, jinak bych to neudělala. Chtěla jsem jen vědět, že žije. Bylo mi docela jasné, že není ani minimální pravděpodobnost, že by s kámošema v praze zabloudili po cestě z nebo do hospody k tomu výbuchu. Ale stejně jsem se bála. Jsem paranoidní víte...
Odepsal mi až druhý den večer. Ale stějně mi to udělalo radost. Dneska přijel a koukal, jak stěhujeme ten pokoj. Pak zase zmizel.

Slečna M. se celý den neobjevila doma. Mám o ni docela strach. Včera jsme byly spolu na bazéně. Prodrbaly jsme totálně všechno :D víte jak to chodí :D Řekla mi, že jsem ji inspirovala. Chtěla se s ním dnes po pěti letech rozejít. Docela ráda bych věděla jak to dopadlo, ale nechce se mi ji otravovat telefonem...

Jsem zvědavá jak to tady bude fungovat.

K. se mi od té doby, co se to mezi námi stalo poprvé snaží dokázat, že toho je schopný i nezhulený a střízlivý. Zatím se mu nedaří. Slíbil, že až ex zítra odjede, přijde mě vzbudit... Těším se. Doufám, že ne naplano :)