Letos asi uschnu...

30. dubna 2013 v 10:29 | The eternal sattva |  Everyday life an ordinary Sattva
Je fakt divné se s někým rozejít a přitom s ním pořád spát ve stejné posteli. Celé dva dny nám tu něco opravujou, vyměňujou okna, všude je bordel...nemělo smysl ten pokoj stěhovat. Když jsem se o tom tak nějak bavila s ostatníma, všichni (asi včetně mě) jsme si mysleli, že se bude chtít hned odstěhovat. I K. si to myslel, když nás s tím naivním opilým úsměvem schoval pod peřinu a zašeptal: "Keď sa odstěhuje, já začnem viac chodiť do roboty a zaplatíme to tady..." (Upřímně jsem mu za prvé nevěřila, že si to bude druhý den pamatovat :D a za druhé mi to přišlo jako kdyby si mě kupoval :D)
Ale byl hrozně milý. Oba ty dny, kdy jsme večer byli u mě v pokoji. Vždcky se asi tak šestkrát vrátil aby mi dal pusu na dobrou noc :) Ten druhý den jsem si všimla, že z pod postele něco čouhá. Byly ty jeho zapomenuté brýle :D Najít pod postelí cizí trenky by asi bylo horší než najít tam brýle, ale i tak si myslím, že bysme přes tu držku dostali :D


Potřebuju odevzdat tři seminárky a začít se učit na zápočtové testy na příští týden. Do toho plánuju kalbu v Olomouci, jeden víkend doma, majálesy. Nějak nestíhám a stejně jenom celý den sedím, poslouchám hudbu a myslím na to, jak byl ten sex dobrý a jaký byl ten poslední týden skvělý.
Včera jsme se opili s H. a naší poslední spolubydlící - slečnou A. Slečna A. je sice moc milá holka, je jí sice skoro 20 a to že je v prváku ji trochu omlouvá, ale je hooodně naivní a moc nechápe jak to chodí. Slečna M. která s ní bydlí v pokoji mi řekla, že se o mě a K. nesmí dozvědět, že by ji to dojebalo. Nevím jestli spolu něco měli, ale při tom jaká je to puťka a on slušňák se tak maximálně líbali. Navíc je zadaná s hokejstou - neustále si píšou a neustále nám tvrdí, že to není její první kluk. Bohužel pro ni, jde vidět, že opravdu je. Každá holka si u toho prvního vztahu myslí, že je to ten pravý, a že ho prostě jen potkala moc brzo. A bla bla bla.
H. byl na mě po dlouhé době milý a hodný. Když jsme probrali ten rozchod-nerozchod (teď mě tak napadá, že vlastně když to není na facebůůku tak to není pravda že?), hodně mě podpořil. Je to jeden z nejdivnějších kluků které znám, ale strašně se mi vryl pod kůži a za posledních pár týdnů jsem si ho strašně oblíbila, ačkoli ho asi nikdy nepochopím. Večer nám po cestě domů řekl, že by nás rád líbal pod stromem, ale že prvního máje je až zítra :D (zbytek večera se nesl ve znamení samých nám tak oblíbených sexistických narážek :D) Letos bohužel asi uschnu...


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama