Dejavu

20. dubna 2013 v 17:16 | The eternal sattva |  Everyday life an ordinary Sattva
Bylo to více než dva roky zpátky, ale čas běží tak rychle, že je to fakt jako včera. Napsala jsem článek na blog o tom, jak je mi sympatický jeden kamarád a jak to začíná jít divnými směry, přestože jsem byla zadaná. Jenny mi to komentovala slovy - cituji: "Do psí prdele! Dyť ty chodíš s oběma naráz! Ty jedna zlobivá holko!" :D A víte co je nejhorší? Dělám to zase! Dělám to kurva zase a bojím se, že to kurva zase nedopadne dobře! Dělám to tomuhle hodnýmu klukovi, který ale bohužel není to pravé kafe pro mě (ano, zjistit to po dvou letech není uplně košér).
Ne, že bych teď s někým chodila, to nehrozí. Mám neskonalou touhu být nějaký čas sama, mít nezávazné vztahy, hrát sama za sebe a nikoho se nemuset ohlížet. Jediné, co mě v tom vztahu drží, je parta na bytě. Kdybychom spolu nebydleli, asi bych to neřešila. Nějak by se to vstřebalo. Ale nechci se stěhovat, a nechci ani aby se musel stěhovat on. Máme dokonalý byt, na dokonalém místě v Brně s těma nejdokonalejšíma spolubydlícíma ze kterých se stali naši nejlepší brněnští přátelé. Nechci, aby se tahle parta rozpadla kvůli mě. A taky jsem říkala, že už se nikdy s žádným chlapem nechci rozcházet, protože oni to nezvládají. Ale je mi blbé obírat ho o čas ve vztahu bez budoucnosti. Ale stejně si to neumím představit, že za ním nakráčím a vybalím to na něj, a zase jako před dvěma lety tomu předchozímu sfouknu jeho domeček z karet, nalajnovanej vysněnej svět.
A tak když odjel domů, odjely i holky a H. byl celý víkend v práci a my s K. jsme celý víkend prováleli na gauči u filmů a seriálů a přítom sěděli pod dekou, chvíli nazí, chvíli oblečení, chvíli se líbali, chvíli dělali další věci a chvíli moralisticky slušně seděli vedle sebe. Opět se ocitám vedle chlapa, který je na tom morálně lépe než já a já jsem ta špatná, která tyhle situace vyvolává a on je ten nezkažený, který všechno to co ještě není sex nedotáhne k tomu, co už je sex, protože není taková strašná svině jako já.

Teď máme opět tu část dne morálně na úrovni, kdy jsme přerušili tok seriálů a on odešel s tím, že potřebuje něco dodělat na počítači a poslat to šéfovi a prý za půl hodiny půjdem pro víno a pustíme si další díl. Mám spíš tušení, že v tom pokoji s počítačem dělá něco jiného, aby se "uvolnil" a byl schopný morálně zvládnout moje nemorální chování... Ach jo :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Daredaredevil | Web | 20. dubna 2013 v 17:41 | Reagovat

Ale tak jako, nebuď na sebe tak zlá... Já nevim, dneska jsem přemejšlela nad tím, jestli bych si dokázala tolik užívat co mám, kdybych za sebou neměla nějaký to nemorální chování a  nepokoušela osud ( ne že bych to někdy měla jako ty, ale i v těch mých krátkodobých romancích jsem byla nemorální pokušitelka). Je to smutný, že "to děláš" zrovna hodnýmu, ale vždycky je někdo ten hodnejší. Prostě potřebuješ  trochu toho nezávaznýho života. Třeba nakonec bude ten hodnej, ten pravej, až se vydovádíš/uzraješ/vyber si sama :-)
Btw díky, pro mě je to sžívání lehčí, než jsem si myslela :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama