Chyba v mém osobním matrixu

24. dubna 2013 v 12:32 | The eternal sattva |  Everyday life an ordinary Sattva
Vždycky když někoho dělám nešťastným, jsem já šťastná. Někde bude chyba. Někde v mojí hlavě.
Bezdůvodné ticho nikdy nevydrží dlouho. Omluvila jsem se. Ubezpečila ho, že vím jak moc jsem sobecká. Řekla mu, jak jsem si užila ten víkend, kdy jsem měla klid, byla sama za sebe... Protože ten vztah mě dusí. To jak jsme pořád spolu, od té doby co spolu bydlíme... A poprosila ho o trochu času pro sebe... o trochu času si to promyslet. Dal mi dva další víkendy, kdy pojede pryč. A já se bojím, že už teď bohužel vím, jak se rozhodnu.


Zeptal se mě na to narovinu, jestli s ním chci ještě být.....a já naprosto neupřímně řekla, že kdybych věděla co chci, byla bych ten nejšťastnější člověk na světě. Jenže...já vím co chci.

Zavřel se doma, a já šla radši s ostatníma na pivo. Zatímco K. hrál s kamarády poker, my seděli u piva a řešili vztahy, nás, rozchody, děti, a názory na nevěru. Strašně jsme se přeřvávali, hádali se a vztekali. Každý to vnímá úplně jinak. A nejde o to, jestli jste holka nebo kluk. Prostě to tak je.

Pak mi K. ubalil cigaretu z jablečného tabáku a šli jsme spolu ven.
Ten den ráno jsme byli sami doma. Holky ještě nepřijely z víkendu, H. byl v práci a můj ve škole. Měla jsem chuť jít za K. do pokoje a nějak velmi přijemně ho vzbudit. Když jsem mu to řekla, zajiskřilo mu v očích :D Přimáčkl se na mě a říká: "Bože! Vždycky když někde jsme a ty nadhodíš jednu z těch tvých blbých hlášek o malých prsou, mám chuť říct, že vůbec nejsou malé, že to vím, že jsem je viděl a dotýkal se jich a že jsou dokonalé. A pak se podívám na toho tvého a spolknu to..." (samozřejmě to řekl slovensky, ale jsem líná to tak psát :D)
Asi jsme trochu zapomněli na čas. Najednou, uprostřed toho všeho, se ve dveřích objevil H., asi se nás šel zeptat, jestli už půjdeme domů. Jen zavrtěl hlavou, v očích měl ten hnusný pohled když ho někdo fakt nasere, a zašel zpátky do hospody. Jsou věci, které neutajíš. Ale asi pořád lepší, než kdyby nás nachytal v sobotu v nejlepším...

Cestou domů šel radši pár kroků před námi. A my neměli moc příjemný rozhovor. Až teď jsem si uvědomila, jaké to je podívat se na nás z pohledu K. Kdybych to obrátila - kdyby na našem bytě byl v páru někdo jiný a já spala s klukem z toho páru, a ta holka byla kamarádka, taky bych se cítila pod psa.

Musím to udělat, ubližuju moc lidem. Chyba v mém osobním matrixu.

PS: ta písnička má takový...naivní text. Ale je strašně erotická :D aspoň mi to tak připadá :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jenny | Web | 24. dubna 2013 v 22:35 | Reagovat

No ty kráso, to to prasklo docela rychle :D Měla bys to rozseknout, nebo dostaneš přes držku. Od svého, nebo od H. :D
A nebo přes ni dostane K. ...
Achich ouvej, drž se, sestro :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama